Vrácení zboží

Nevyhovují vám z jakéhokoliv důvodu žabky, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám je až do 60 dnů poslat zpět a my vám bez zbytečných otázek vrátíme všechny peníze. 

Vrácení v zákonné 14 denní lhůtě

Při vrácení žabek v zákonné 14 denní lhůtě prosím dodržujte následujících 6 bodů:

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí žabek od dopravce nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme vám k tomu využít formulář, který naleznete zde. Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na adresu shop@miwahi.cz a následně jej také vytištěný přibalte k žabkám.

2) Žabky doručte zpět k nám na provozovnu na adresu Miwahi s.r.o., Míru 26, 257 22 Čerčany, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Žabky musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte je na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat.

3) Žabky vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Neměly by nést známky použití, měly by být nepoškozené a s kopií dokladu o koupi. Doporučujeme je také pro přepravu pojistit. 

4) Peníze za žabky vám vrátíme převodem na váš účet a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte žabky nebo prokážete, že byly odeslány.

5) Byla-li snížena hodnota žabek, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s jejich uvedením do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.

6) Pokud byl k žabkám poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se nimi.

Kompletní informace ohledně vrácení žabek Miwahi ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách v bodě č. 5.

Vrácení do 60 dnů

Nad rámec zákona navíc umožňujeme všem členům Miwahi clubu vrátit žabky Miwahi až do 60 dnů od převzetí od dopravce. 

V této nadstandartní lhůtě musí kupující dodržet níže uvedené podmínky.

Podmínky pro vrácení žabek v 60 denní lhůtě:

  1. Žabky musí být zabaleny v originální nepoškozené dárkové krabici (samolepka může být rozříznuta)
  2. Žabky nesmí jevit známky nošení, poškození či ušpinění

Postup pro vrácení žabek v 60 denní lhůtě je jinak stejný jak u 14 denní zákonné lhůty.

Miwahi garance-small

Potřebujete spíše než vrácení žabek řešit jejich reklamaci? Potom prosím navštivte stránku reklamace, kde se dozvíte vše potřebné.