Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Vrácení zboží

Nevyhovují vám z jakéhokoliv důvodu žabky, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám je až do 60 dnů poslat zpět a my vám bez zbytečných otázek vrátíme všechny peníze. 

Vrácení v zákonné 14 denní lhůtě

Při vrácení žabek v zákonné 14 denní lhůtě prosím dodržujte následujících 6 bodů:

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí žabek od dopravce nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme vám k tomu využít formulář, který naleznete zde. Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na adresu shop@miwahi.cz a následně jej také vytištěný přibalte k žabkám.

2) Žabky doručte zpět k nám na provozovnu na adresu Miwahi s.r.o., Míru 26, 257 22 Čerčany, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Žabky musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte je na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat.

3) Žabky vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Neměly by nést známky použití, měly by být nepoškozené a s kopií dokladu o koupi. Doporučujeme je také pro přepravu pojistit. 

4) Peníze za žabky vám vrátíme převodem na váš účet a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte žabky nebo prokážete, že byly odeslány.

5) Byla-li snížena hodnota žabek, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s jejich uvedením do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.

6) Pokud byl k žabkám poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se nimi.

Kompletní informace ohledně vrácení žabek Miwahi ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách v bodě č. 5.

Vrácení do 60 dnů

Nad rámec zákona navíc umožňujeme všem členům Miwahi clubu vrátit žabky Miwahi až do 60 dnů od převzetí od dopravce. 

V této nadstandartní lhůtě musí kupující dodržet níže uvedené podmínky.

Podmínky pro vrácení žabek v 60 denní lhůtě:

  1. Žabky musí být zabaleny v originální nepoškozené dárkové krabici (samolepka může být rozříznuta)
  2. Žabky nesmí jevit známky nošení, poškození či ušpinění

Postup pro vrácení žabek v 60 denní lhůtě je jinak stejný jak u 14 denní zákonné lhůty.

Miwahi garance-small

Potřebujete spíše než vrácení žabek řešit jejich reklamaci? Potom prosím navštivte stránku reklamace, kde se dozvíte vše potřebné.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení