Prémiová kvalita produktů

Co jsou žabky Miwahi?

Žabky Miwahi jsme vymysleli, abychom dokázali uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Sami jsme mívali problém sehnat opravdu pohodlné a stylové žabky. A když už se nám je konečně podařilo sehnat, tak se nám na nohou po pár dnech začaly rozpadat. Tak jsme si řekli, že s tím něco musíme udělat a pustili jsme se do návrhu a následného vývoje vlastních žabek - žabek Miwahi. Náš cíl při tom byl jasný. Žabky musí být pohodlné, stylové, odolné a hlavně ne z Číny. Všeho se nám podařilo dosáhnout a jsme rádi, že nyní můžeme na trh uvést žabky vyráběné v Africe, které se zde normálně sehnat nedají.

V čem jsou jiné?

V první řadě jsou extrémně pohodlné. Nejedná se o klasické plastové, pěnové či tvrdé gumové žabky, ze kterých vás během chvilky bolí nohy. Naše žabky Miwahi vyrábíme z přírodního kaučuku, čímž jim dodáváme neobvyklou pružnost, příjemnou měkkost a zároveň důležitou odolnost. Díky tomu také dokážeme zaručit výdrž až na několik sezón. Teď si určitě říkáte, k čemu mi je výdrž na několik sezón, když se mi jejich potisk klasicky oloupe už během prvního týdne dovolené, že? Na to jsme samozřejmě také mysleli, takže jsme potisk na žabky nanesli použitím metody sítotisku, nikoliv klasickým digitálním potiskem. I potisk, který si sami navrhujeme a je opravdu velice unikátní, vám tedy vydrží.
Ale to hlavní je, že nákupem podpoříte život v Africe. Tím, že žabky nevyrábíme v Číně jako všichni ostatní, ale necháváme si je vyrábět v Africe, dáváme místním lidem práci a peníze.