Vrácení zboží

Nevyhovují vám z jakéhokoliv důvodu žabky, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám je do 14 dnů poslat zpět a my vám bez zbytečných otázek vrátíme všechny peníze.

Vrácení v zákonné 14 denní lhůtě

Při vrácení žabek v zákonné 14 denní lhůtě prosím dodržujte následujících 6 bodů:

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí žabek od dopravce nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme vám k tomu využít formulář, který naleznete zde. Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na adresu shop@miwahi.cz a následně jej také vytištěný přibalte k žabkám.

2) Žabky doručte zpět k nám na provozovnu na adresu Adéla Kunešová, Miřetice 86, 257 65 Miřetice, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Žabky musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte je na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat.

3) Žabky vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Neměly by nést známky použití, měly by být nepoškozené a s kopií dokladu o koupi. Doporučujeme je také pro přepravu pojistit. 

4) Peníze za žabky vám vrátíme převodem na váš účet a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte žabky nebo prokážete, že byly odeslány.

5) Byla-li snížena hodnota žabek, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s jejich uvedením do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.

6) Pokud byl k žabkám poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se nimi.

Kompletní informace ohledně vrácení žabek Miwahi ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách v bodě č. 8.

Potřebujete spíše než vrácení žabek řešit jejich reklamaci? Potom prosím navštivte stránku reklamace, kde se dozvíte vše potřebné.